Alpinia Institute

Safran (Crocus sativus)

MYAFIB® TABLET

60 Tablet

Ürün Faydaları

Fibromiyalji gibi yaygın kas ağrıları ve yorgunluk şikayetleri olan kişilerde genel sağlık durumunu iyileştirmeye yardımcı gıda takviyesi

  • Kas ağrılarının azaltılmasına yardımcı olur.
  • İçeriğindeki safran özleri ve 5-HTP ile fibromiyaljide görülen depresyona yatkınlık, uyku bozuklukları ve anksiyete gibi problemlerle baş edilmesine katkıda bulunur.
  • Düzenli kullanıldığında fibromiyalji hastalarında Magnezyum, D3, B6 ve B12 vitaminlerini destekler, böylece ağrıların azaltılmasına, uykunun düzenlenmesine, sinir sisteminin korunmasına yardımcı olur.

Etken Madde

Safran (Crocus sativus) stigma ekstresi antienflamatuar etkisi ile kas ağrılarının azaltılmasına katkıda bulunur, antianksiyolitik ve antidepresif etkisi ile fibromiyaljide psikolojik açıdan hastayı destekler.

İçindekiler

Safran stigma ekstresi, 5-hidroksitriptofan, magnezyum, B6, B12 vitamini, D3 vitamini

Kullanım Talimatları

11 yaş ve üzeri bireylerde günde 2 tablet.

Yatmadan 2 saat önce, bol su ile alınması tavsiye edilir.

Alpinia Institute

GENEL BAKIŞ

Safran (Crocus sativus)
Safran (Crocus sativus) stigma ekstresi antienflamatuar etkisi ile kas ağrılarının azaltılmasına katkıda bulunur. Anksiyolitik ve anti-depresif etkisi ile fibromiyaljide psikolojik açıdan hastayı destekler.

5-hidroksitriptofan

Serotonin üzerine etkisi sayesinde depresyona yatkınlık, yorgunluk, uyku sorunları ve anksiyete ile mücadeleye katkıda bulunur.

Magnezyum

Magnezyum stres yönetimini destekleyerek ağrıların azaltılmasına ve uykunun düzenlenmesine yardımcı olur.

B6 ve B12 vitamini

B6 ve B12 vitamini nöronal sistemin korunmasını ve düzenlenmesini sağlar.

D3 vitamini

D3 vitamini ağrıların azaltılmasını ve bağışıklık sisteminin düzenlenmesini destekler.

İlaç değildir, bitkisel gıda takviyesidir.

İsviçre Formülü.

Magnezyum sitrat, Hacim artırıcı: Mikrokristalin Selüloz, Stabilizörler: Polivinilpirolidin, Dikalsiyum Fosfat, 5-Hidroksitriptofan (5- HTP), Tablet Kaplama: (Renklendirici: Kalsiyum karbonat, Stabilizör: Hidroksipropil metil selüloz, Parlatıcı: Izomalt, Gıda bileseni: Orta zincirli trigliseritler), Safran (Crocus sativus) stigma ekstresi, Topaklanmayı önleyici:Yag asitlerinin magnezyum tuzları, Piridoksal 5 Fosfat, Vitamin D3 preparatı: (Maltodekstrin, Kolekalsiferol), Siyanokobalamin, Renklediriciler: Brown HT, Tartrazin, Brillant Blue FCF

25°C altındaki oda sıcaklığında, serin ve kuru yerde saklayınız.

İlaç değildir, bitkisel gıda takviyesidir.