Alpinia Institute

Boswellia serrata (Akgünlük)

ALPINIA ONARICI BAKIM KREMİ

300 ml

Ürün Faydaları

Aşırı kurumuş, kızarıklık, pullanma, lekelenme gibi belirtiler gösteren, tahriş olmuş ve onarıma ihtiyaç hisseden ciltler için onarıcı bakım kremi.

Cildin doğal yenilenme sürecini destekler. İçeriğindeki cildi besleyen ve nemlendiren aktifler sayesinde cilt görünümünün düzelmesine yardımcı olur. Cildi yeniler, onarır ve canlandırır. Cilt tonu eşitsizliklerini düzenleyerek cildin daha sağlıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Etken Madde

Boswellia serrata (Akgünlük) özütünden elde edilen Frankincense (Akgünlük reçinesi), antimikrobiyal, antienflamatuar ve antioksidan özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde hücre yenilenmesini hızlandırır ve cilt yapı taşlarını onararak iyileşmesine yardımcı olur.

İçindekiler

Boswellia serrata ekstresi, Tocopherol (E Vitamini), Allantoin, Niyasinamid, Ayçiçek yağı, Xylitol türevleri.

Hedef / Cilt Tipi

Tüm cilt tiplerine uygundur.

Sedef hastaları, egzama, atopik hastalar ve seboreik dermatit hastaları için de uygundur.

Kullanım Talimatları

Günde iki defa yüzünüze ve/veya vücudunuza nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Alpinia Institute

GENEL BAKIŞ

Boswellia serrata
Boswellia serrata (Akgünlük) özütünden elde edilen Frankincense (Akgünlük reçinesi), antimikrobiyal, antienflamatuar ve antioksidan özelliklere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde hücre yenilenmesini hızlandırır ve cilt yapı taşlarını onararak iyileşmesine yardımcı olur.

Allantoin

İçeriğindeki Allantoin'in anti-irritant özelliği sayesinde tahriş olmuş cildin iyileştirilmesine ve ağrıların dindirilmesine katkıda bulunur.

E-vitamini

E-vitamininin antioksidan özelliği sayesinde ciltte koruyucu bir bariyer oluşturur ve yüksek nemlendirme sağlar.

Niyasinamid

Niyasinamid'in antienflamatuar etkisi ile cilt bariyerini yenileyerek etkili bir koruma sunar.

Xylitol türevleri

Xylitol türevleri ile ciltteki nem dolaşımını artırır, bu sayede vücutta hyalüronik asidin artırılması için gerekli nemi sağlamış olur.

Ayçiçek yağı

Ayçiçek yağı cilde nem verir, antioksidan etkisi ile koruma sağlar.

Paraben, silikon, zararlı sentetik kimyasallar, SLS ve SLES, renklendirici, parafin İÇERMEZ. %100 doğal olarak formüle edilmiştir.

Frankincense etkin maddeli kremlerimiz yalnızca Hindistan ve Himalayaların alt dağlarından Boswellia serrata içerir.

Water, Boswellia serrata Extract, Caprylic Capric Trigiyceride, Polygiyceryl-4 Oleyl Ether Olivate, TEA, Sodium Polyacrylate, Xylitylglucoside, Hydrogenated Polydecene, Anhydroxylitol, Niacinamide, Octyldodecanol, Xylitol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Trideceth-6, Tocopherol, Allantoin, EDTA, C11-13 Isoparaffin, Ethylhexylgiycerin.

25°C altındaki oda sıcaklığında, serin ve kuru yerde saklayınız.

Haricen kullanılır. Göz ile temasından kaçının. Göz ile temas etmesi durumunda bol su ile yıkayınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Kullanım öncesi, dirseğinizin içinde az bir miktar uygulayarak alerjik reaksiyon göstermediğinden emin olun. İçeriğindeki maddelere karşı alerjisi olan kişilerce kullanılmaması önerilir.